Z przyjemnością informujemy, że odbędzie się webinar na żywo CPL Aromas na temat Zrównoważonego Rozwoju w Branży Zapachowej. Webinar odbędzie się w dwóch opcjonalnych terminach (do wyboru):

- 25 stycznia (wtorek) o godz. 17:00 czasu środkowoeuropejskiego
- 27 stycznia (czwartek) o godz. 10:30 czasu środkowoeuropejskiego

Prosimy zobaczyć informacje poniżej oraz zapoznać się z zasadami rejestracji (krok 1. i krok 2.)

 

KROK 1.

Aby zarejestrować się na wydarzenie "Zrównoważony Rozwój w Branży Zapachowej" proszę kliknąć tutaj.

KROK 2.

Aby wziąć udział w webinarze w dniu 25 stycznia (wtorek) o godz. 17:00 czasu środkowoeuropejskiego (po zarejestrowaniu się) proszę kliknąć tutaj

Aby wziąć udział w webinarze w dniu 27 stycznia (czwartek) o godz. 10:30 czasu środkowoeuropejskiego (po zarejestrowaniu się) proszę kliknąć tutaj

Webinar odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Po rejestracji zostanie wysłany e-mail ze wskazówkami jak dołączyć do wydarzenia. Nazwy uczestników mogą być anonimowe.

Prezentacja potrwa około 45 minut, następnie będzie możliwość zadania pytań oraz odpowiedzi (pytania będą tylko widoczne dla osób prezentujących).

Prosimy o przesłanie zaproszenia do wszystkich osób z zespołu, które Państwa zdaniem powinny uczestniczyć. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają prezentację oraz link do nagrania z webinaru.

Do zobaczenia!