Otul się różą to linia dokładnie wyselekcjonowanych surowców pochodzenia różanego. Przygotowaliśmy ofertę różnorodnych surowców, które idealnie wpasują się w Twoją niejedną formulację, uskuteczniając działanie kosmetyku, jak również nadając mu wyjątkowości.

SUROWCE RÓŻANE - broszura Alfa Sagittarius (.pdf)

Technologia AromaSpace od firmy CPL Aromas w swojej istocie jest wspólnym przedsięwzięciem zespołów analitycznych i perfumeryjnych. Na podstawie analizy headspace, analitycy GC-MS tworzą szczegółowy skład chemiczny kompozycji zapachowej. Szkielet formulacji jest odpowiednio mieszany i dostosowywany w celu odtworzenia zapachu rośliny lub innego źródła. Podczas tego procesu zwykle znajdują się surowce niedostępne lub niebezpieczne w użyciu, które należy usunąć, pozostawiając luki w składzie chemicznym. Tak więc, biorąc analizę za punkt wyjścia, perfumiarze CPL Aromas wykorzystują swoją specjalistyczną wiedzę, aby wypełnić te luki, przekształcając surowe dane w zapach, który może być następnie wykorzystany jako baza, z której można rozwinąć zapach, aby zainspirować kolejne kreacje.

Innowacyjne surowce roślinne pochodzenia biotechnologicznego to trzy rodzaje komórek macierzystych i każdy z nich pochodzi z innego gatunku róży. Skutecznie uzupełnią Twoją formulację jako innowacyjny składnik aktywny.

Olej z pestek dzikiej róży źródło niezbędnych, nienasyconych kwasów tłuszczowych. Olej bogaty w witaminę A, E i C. Zawiera także karotenoidy, flawonoidy, garbniki i witaminy z grupy B.

Różana woda kwiatowa źródło flawonoidów o działaniu łagodzącym i uszczelniającym naczynia krwionośne. Doskonałe działanie nawilżające, przywracające skórze młody wygląd. Hydrolat może zastąpić wodę w produkcie kosmetycznym lub być stosowany w 100% jako gotowy produkt kosmetyczny o pięknym zapachu róży, który odświeży skórę i przyniesie jej ukojenie.

Olejki eteryczne z róży to pozyskiwane w procesie destylacji świeżych płatków róż. Charakteryzują się głębokim i nasyconym zapachem. Olejki różane wykazują właściwości antyseptyczne, przeciwutleniające, uszczelniające naczynia krwionośne, oczyszczające i tonizujące. W aromaterapii łagodzą dolegliwości miesiączkowe, a także przewlekłe migreny.

Zapraszamy do kontaktu!