There is no translation available.

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? Stawiasz na wiedzę i rozwój umiejętności? Spróbuj swoich sił w podczas praktyk lub stażu w ALFA SAGITTARIUS!

Stawiamy na ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji. Chcemy, aby kończąc staż lub praktyki w ALFA SAGITTARIUS poznała wszystkie możliwe działy oraz realizowała wiele ciekawych zadań umożliwiających przełożenie wiedzy teoretycznej na praktyczną.

spotkaj

III edycja targów spotkaj swego pracodawcę (.pdf)

Pracujemy w modelu zespołu otwartego, gdzie każda opinia się liczy. Chcemy, aby każdy czuł się zaangażowany w sukces firmy, a pracujemy ze światowymi markami!

W konsekwencji zmian zachodzących na rynku pracy rośnie potrzeba zapewnienia innowacyjnych form kształcenia. Nasz program stażowy ma na celu umożliwienie zdobycia młodym osobom wiedzy i praktyki, które będą użyteczne na kolejnych etapach ścieżki zawodowej.

W ALFA SAGITTARIUS podkreślamy, jak ważna jest dla nas współpraca z młodymi ludźmi. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i zaangażowanie. Podziel się z nami swoją aktualną, najnowszą wiedzą zdobytą podczas studiów oraz świeżym spojrzeniem na branżę. Ze swojej strony zapewnimy jasno zdefiniowany program stażowy, wraz z opieką mentora, który na bieżąca będzie pomagał Ci i udzielał informacji podczas pracy. Oferujemy możliwość rozwoju w formie szkoleń i warsztatów, a także co bardzo ważne- miłą i koleżeńską atmosferę.

Od ponad 10 lat jesteśmy partnerem Politechniki Krakowskiej. W ramach współpracy co roku przyjmujemy studentów Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej na płatne praktyki studenckie oraz staże. Ponadto od roku 2022, ALFA SAGITTARIUS jest oficjalnym partnerem wydarzenia „Spotkaj Swojego Pracodawcę” organizowanego przez Politechnikę Warszawską. Wydarzenie to jest odpowiedzią na zainteresowanie studentów rozwijaniem swojej ścieżki kariery już w trakcie trwania studiów.

Jesteś ambitny? Chcesz zdobyć doświadczenie i wiedzę w zakresie branży kosmetycznej? DOŁĄCZ DO NAS!

Spotkaj Swojego Pracodawcę to wydarzenie dedykowane studentom kierunków biotechnologicznych, chemicznych, inżynierii procesowej oraz im pokrewnych z branży Life Science. Wydarzenie jest odpowiedzią na ogromną potrzebę studentów, aby poznać możliwe ścieżki kariery i rozwoju osobistego. Dzięki tej współpracy ALFA SAGITTARIUS otworzyło oficjalny program stażowy dla młodych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie i wiedzę w branży kosmetycznej.