Firma Alfa Sagittarius działa na polskim rynku surowców kosmetycznych i chemii gospodarczej od 1992 roku. Nasze doświadczenie pozwala nam trafnie dostosowywać oferowane wyroby do potrzeb klienta. Przedmiotem szczególnej troski jak i źródłem satysfakcji jest tworzenie, oferowanie oraz dostarczanie produktów o najwyższej jakości, o niezmiennych parametrach, w terminach preferowanych przez klienta. Dogodne warunki handlowe - cena, terminy płatności - pozwoliły stworzyć silną sieć powiązań handlowych z naszymi kontrahentami, o wieloletniej już tradycji.

 

ZIELONA CHEMIA

Firma wspiera działania na rzecz programu Zielona Chemia - ograniczanie do minimum szkodliwego wpływu środków chemicznych na środowisko naturalne.
Propaguje właściwe, nieinwazyjne użytkowanie chemii, recykling , proekologiczną utylizację opakowań oraz używanie naturalnych zamienników środków syntetycznych.
Promuje produkty Ecoboost pozwalające na efektywne zmniejszenie tzw. śladu węglowego, zanieczyszczeń związanych z transportem, zużytymi opakowaniami oraz użyciem środków syntetycznych.